Më mbaj mend (për 1 muaj)

Safetja E Motrave Mustafa, Prezanton Burrin E Ri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  24
[04-09-2015]
Safete Mustafa, e cila para disa vitesh u përballë me një fatkeqësi në familje kur i vdiq burri, tashmë duket e buzëqeshur.

Ajo nëpërmes llogarisë së saj në Facebook, e ka bërë publike lidhjen e saj me burrin e ri, Arber Beka.

Safetja thotë se kjo ka ndodhur edhe me pëlqimin e vajzave të saj, dhe se është mirë edhe ajo edhe vajzat.
 (Indeksonline)Komente 1