Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Zemren Ma Ke Thy (Zeri Yt I Mjer) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Zeri yt i mjer
Qe dikur me fliste mua
Sonte tjeter kujt
Po i thot ne vesh te dua

C'do dit e me shum
Po me vret dhe me teper
S'do te kem meshir
Nese kthehesh heren tjeter ti

ref:2
E mallkova veten time
Te mallkova ty
Qe lejova zemren me ma thy
Mos te pafsha kurr me kta dy sy

Sot e mora vesh
Pse me ike dhe u trete
Gjithmon ne ket jet
Ke menduar veç per vete

C'do dit e me shum
Po me vret dhe me teper
S'do te kem meshir
Nese kthehesh heren tjeter ti

ref:2
E mallkova veten time
Te mallkova ty
Qe lejova zemren me ma thy
Mos te pafsha kurr me kta dy sy


Ky tekst u dërgua nga Indira   jeta987

Motrat Mustafa - Zemren Ma Ke Thy (Zeri Yt I Mjer)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemren Ma Ke Thy (Zeri Yt I Mjer)".
3. Video është e këngës "Zemren Ma Ke Thy (Zeri Yt I Mjer)", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 2