Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Motrat Mustafa - Për Një Pikë Ujë Kosove (Agim Ramadani & Sali Ceku)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Për Një Pikë Ujë Kosove (Agim Ramadani & Sali Ceku)".
3. Video është e këngës "Për Një Pikë Ujë Kosove (Agim Ramadani & Sali Ceku)", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Për Një Pikë Ujë Kosove (Agim Ramadani & Sali Ceku)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Per Nje Pike Uje Kosove"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Boré e akull tani sa jan shkrie..
Ngjyré pranvere veshur ka natyra
Zani i liris thrret o djema
Pér Kosovén qe eshte ma e mira..

Boré e akull tani sa jan shkrie..
Ngjyré pranvere veshur ka natyra
Zani i liris thrret o djema
Pér Kosovén qe eshte ma e mira..

Ref..:
Gjaku juaj ne Koshare nuk humb sa tjet jeta
emri juaj Luftetar na eshte futur n'zemra
po kendojn motrat mustafa .. po gjemon jehona
ME NJE PIK UJ KOSOVE ngjallen shpresat tona..(2x)

Né malsi e rrafsh te Dukagjinit
Po vjen zeri i Agim Ramadanit
Le te derdhet gjaku ne Koshare
qe te shuhen dhembja shqipetare..

Ne stuhi ska frik perballl armikut
Nuk u tremb syri i shqipes
drejt lirise nuk na pritet shteku
i perjetshem Salih Ceku

Ref..:
Gjaku juaj ne Koshare nuk humb sa t'jet jeta
emri juaj Luftetar na esht futur n'zemra
Po kendojne motrat mustafa ..po gjemon jehona
ME NJE PIK UJ KOSOVE ngjallen shpresat tona..(2x)


Ky tekst u dërgua nga  gressa
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet