Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Motrat Mustafa - Dashuri Po Edhe Jo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Mos Me Kerko Falje"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00disa vargje po i shkruaj
lëxoj mos haro(2x)
vec dashnija ime
mbëti po dhe jo(2x)

sa shum i dhave zëmres mërzi
mbone ce t´vuaj pa pas dashuri
me ty gabova tbesova n'fjal
hic pa mthon mendja nisa me dal

sa hër me prëmtove
po lidhim fejes(2x)
duvakut nusnis
i dola pa bes(2x)

sa shum i dhave zëmres mërzi
mbone ce t´vuaj pa pas dashuri
me ty gabova tbesova nfjal
hic pa mthon mendja nisa me dal


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet