Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Lulija Bel Holla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6

Lulije bel holla
bel holla o e o
o boll i kerkove
ato molla

Lulije bel holla
bel holla o e o
o boll i kerkove
ato molla

REF:
Mollat i kerkova
e sun gina o e o
20 vjet te nana
sun i mrrina o (2x)

II
Lulije e bardha
e bardha o e o
o boll i kerkove
ato dardha o

Lulije e bardha
e bardha o e o
o boll i kerkove
ato dardha o

REF:
Dardhat i kerkova
e sun dala o e o
20 vjet te baba
sun i bana o (2x)

Albumi: kenge dasmash

Ky tekst u dërgua nga  BeniPublikimi: 01/12/2006


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0


Motrat Mustafa - Lulija Bel Holla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lulija Bel Holla".
3. Video është e këngës "Lulija Bel Holla", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.