Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Letër Nga Kosova Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Me erdh nje leter nga Kosova
Hajde djalo se t'harrova

T'ka harrue nena shkrete
Hajde djal mos rri n'gurbet

Hajde te shkojna ne Prizren
Se atje kem t'bukrin vend

Hajde te shkojna ne Ferizaje
Se atje kem babe e nane.

Hajde t'shkojna ne prishtine
Se atje kem gjithe shoqnin

Hekim malle dhe kendojm
larg atdheut mos t'jetojm.

Albumi:Kuvendojn dy motra


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Letër Nga Kosova
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Letër Nga Kosova".
3. Video është e këngës "Letër Nga Kosova", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0