Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Motrat Mustafa - Këngë Për Gjyshin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  10

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2002

2002-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Jeta Ne Qeli"
jet me ahlle si cdo shqipatre
pune mundime det me blot
gjakat vij ?????????????
vdekjen jo se deshten dot
gjakat vij ?????????????
vdekjen jo se deshten dot

se nuk vritet ky shpirt kosove
burra trima kan ra per ?????
te lumtur ce u patem
ne dhe t'gjith shqiptaria

kur u ktheva gjysh te shpija
refugjat e me lot ne sy
gjalle une o gjysh nuk te gjeta
mall e zjarr lan shpirtin tim

pyeta nenen ku je ti
me lot n'sy mu pergjigj

na i vran me gjak i lan
plumbi tej per tej i morri
katilat s'menduan
se zemrat naj coptuan

nder masakra trupat prehen
realiteti nje ze shpon
gjaku i tyri boten vret
pafajsia klithma l'shon
gjaku i tyri boten vret
pafajsia klithma l'shon

na i vran me gjak i lan
plumbi tej per tej i morri
katilat s'menduan
se zemrat naj coptuan


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...