Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Krejt Me Ren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  8

Heren e par ti je largu
se ne mua ke dyshu
heren e dyte ika une
se nga ti u tremba shume

Po nafakes nuk i hiko
tana punet n'drecen qiko

REF
Krejt me ren krejt me ren
tana sendet po vin vend
e kam kuptu e ke kuptu
ti me don dhe une te du

Krejt me ren krejt me ren
tana sendet po vin vend
e kam kuptu e ke kuptu
ti me don dhe une te du

II
Heren e par jem fjalos
e mandej shum je brengos
Heren e dyte kam ba fjal
e mandej te thash me fal

Po nafakes nuk i hiko
tana punet n'drecen qiko

REF
Krejt me ren krejt me ren
tana sendet po vin vend
e kam kuptu e ke kuptu
ti me don dhe une te du

Krejt me ren krejt me ren
tana sendet po vin vend
e kam kuptu e ke kuptu
ti me don dhe une te du

Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 01/12/2008


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0


Motrat Mustafa - Krejt Me Ren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Krejt Me Ren".
3. Video është e këngës "Krejt Me Ren", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.