Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Kaj Moj Qiko Kaj Me Za

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kaj Moj Qiko Kaj Me Za".
3. Video është e këngës "Kaj Moj Qiko Kaj Me Za", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Kaj Moj Qiko Kaj Me Za  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Këngë e albumit:

"Si Dikur"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Kaj moj qiko,durt me kane
kaj qiknin o moj qe ka me t'lane
kaj qiknin o moj qe ka me t'lane

kaj moj qiko,kaj me za e
se ti qik o moj nuk bahesh ma e
se ti qik o moj nuk bahesh ma e

luj moj cucu luj shamin basem o
luj moj cucu luj shamin basem o

martojm vllaun ton
dot bajm dasem o

martojm vllaun ton
dot bajm dasem o

luj moj cucu o luj shami t'kuqe
luj moj cucu o luj shami t'kuqe

sonte do t'jesh cuc neser nuse o
sonte do t'jesh cuc neser nuse o

ilir aga o ylli more ylli oo
ylli more ylli oo

t'ka rrit nana o si rrem trandofili
si rrem trandofili o

si rrem trandofili o
nana te ka rrite o
nana te ka rrite o

po t'martone o
me ma t'miren qike o
me ma t'miren qike o

ilir aga o ylli more ylli oo
ylli more ylli oo

t'ka rrit baba o si rrem trandofili
si rrem trandofili o

si rrem trandofili o
baba te ka rrite o
baba te ka rrite o

po t'martone o
me ma t'miren qike o
me ma t'miren qike o

albumi:si diku


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet