Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Motrat Mustafa - Mall E Kam Me Dal N’oborr  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1997

1997-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Te Kam Moter Ty Dhe Kengen"
mall e kam me dal n'oborr e
mall e kam me dal n'oborr e

aj djali ma ban me dor
of aman aman aman
sa ne hall jam ra

of aman aman
sa ne hall jam ra

mall e kam me dal n'sokak e
mall e kam me dal n'sokak e

djalit ju kam ba merak
of aman aman
sa ne hall jam ra

of aman aman
sa ne hall jam ra

mall e kam me dal te dera
mall e kam me dal te dera

aj djali vjen si perhera
of aman aman
sa ne hall jam ra

of aman aman
sa ne hall jam ra

mall e kam me dal te ara
mall e kam me dal te ara

aj djali me del perpara
of aman aman nuk di cka do baj

of aman aman nuk di cka do baj

albumi:te kam moter ty dhe kengen


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...