Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Cka Mje Ra Bre Djal N'mazun Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Cka mje ra bre djal n´mazun
cka m´je hup me ment
a t´ka rrok derti dashnis
ce kund spo ze vend

REF
hjat bre djal dert mos ki
se ka qika shpi e me shpi
sikur lulet ne pranver
jan ba qikat der me der

mir e dite ja qellove
ni gajle m´ka ra
vec sa nisa nje dashni
m´tha po du me u n´da (2x)

REF
hjat bre djal dert mos ki
se ka qika shpi e me shpi
sikur lulet ne pranver
jan ba qikat der me der

REF
hjat bre djal dert mos ki
se ka qika shpi e me shpi
sikur lulet ne pranver
jan ba qikat der me der


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Cka Mje Ra Bre Djal N'mazun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Cka Mje Ra Bre Djal N'mazun".
3. Video është e këngës "Cka Mje Ra Bre Djal N'mazun", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0