Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Para Dere Na Ka Bi Nje Rrush

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Dere Na Ka Bi Nje Rrush".
3. Video është e këngës "Para Dere Na Ka Bi Nje Rrush", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Para Dere Na Ka Bi Nje Rrush  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  24

Këngë e albumit:

"Te Gjitha Se Bashku"

Komente

2 🔥

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Para dere na ka bi ni rrushe oo
para dere na ka bi ni rrushe o

per vlla tonin po na lut gjithkush e oo
per vlla tonin po na lut gjithkush e o

Qikat e gjithkujna nuk i dojna oo
Qikat e gjithkujna nuk i dojna o

e kem vlla ma te mirin se shemtojna oo
e kem vlla ma te mirin se shemtojna o

Para deres na ka bijt qershia oo
Para deres na ka bijt qershia o

luni knoni oj motrat e mia oo
luni knoni oj motrat e mia o


Ky tekst u dërgua nga  Beni   vivakosova
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet