Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Po Digjem N'vetmi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Me u n'da prej dashnis
Kush se ka provu e
Se ka borxh me ardhe
Me m'ngushtu askush

Se vec ato zemra
Dashnin ce kan lane
Din cka esht vetmia
Din cka me m'than

REF
Po digjem n'vetmi
Po digjem
E po t'thrrras ne emer
Se kam m'bet
Kam m'bet pa ty
Si trupi pa zemer
Po digjem n'vetmi
Po digjem
Per çdo dit nga pak
Se kam m'bet
Kam m'bet pa ty
Si zemra pa gjak

II
Aj ce e ka provue
Prej dashnis me u n'da
Asht gjynah prej zotit
Mos artht me m'pa

Se vec ato zemra
Dashnin ce kan lane
Din cka esht vetmia
Din cka me m'than

REF
Po digjem n'vetmi
Po digjem
E po t'thrrras ne emer
Se kam m'bet
Kam m'bet pa ty
Si trupi pa zemer
Po digjem n'vetmi
Po digjem
Per çdo dit nga pak
Se kam m'bet
Kam m'bet pa ty
Si zemra pa gjak

Ky tekst u dërgua nga  BeniPublikimi: 09/10/2012


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 3


Motrat Mustafa - Po Digjem N'vetmi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Po Digjem N'vetmi".
3. Video është e këngës "Po Digjem N'vetmi", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.