Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Kur Dola Te Dera Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Kur dola ke dera madhe
Un kam qam e oj x2

Boma hallall mori nane
Se une neser shkoj x2

Kur e morra baben ngryk e
Dy llafe m'i tha x2

Te bohesh e meçme bijo
Baba si t'ka than x2

Do dal e do shkoj
Do largohem oj x2

Per nan e per bab
Do pervelohem oj x2

Do dal e do shkoj
E do hiçem oj x2

Per nan e per bab
Une do t'dixhem oj x2

...


Ky tekst u dërgua nga  arsimdiber

Motrat Mustafa - Kur Dola Te Dera
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Dola Te Dera".
3. Video është e këngës "Kur Dola Te Dera", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0