Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Muzika Në Maksimum

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Muzika Në Maksimum".
3. Video është e këngës "Muzika Në Maksimum", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Muzika Në Maksimum  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  15

Këngë e albumit:

"Vajzë Kosove Jam"

Komente

2 🔥

01/12/2012

2012-11-30T23:00:00+00:00hajde ne kamb o cohnu krejt
nuk jem ardh na per me nejt
erdhi reni me ju knu
skeni cajre pa vallzu

a po doni me ba shkrum
muzika ne maksimum
per qika e per djem
knohet kanga pa problem

REF
per hater e per cef
me tupana bajna zell
kshtu sonte u koka shkru
dej nsabah me ju disponu

II
Nese doni me u knaq
jo nuk mbaron me kaq
tash ritmi vjen me pas
e dushmanat kan me plas

a po doni me ba shkrum
muzika ne maksimum
per qika e per djem
knohet kanga pa problem

REF
per hater e per cef
me tupana bajna zell
kshtu sonte u koka shkru
dej nsabah me ju disponu


Ky tekst u dërgua nga  Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet