Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Boll Nejte Te Nana Lule

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Boll Nejte Te Nana Lule".
3. Video është e këngës "Boll Nejte Te Nana Lule", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Boll Nejte Te Nana Lule  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Ti Më Thirr Në Valle"

Komente

3 🔥

01/12/2014

2014-11-30T23:00:00+00:00boll nejte te nena lule
boll bane sefa
sod masdite ne oborr tonin
nuse dojm me te pa

po vina me te mar
me darje tupana
do ti gzohet zemra
ku do te shen nana

po vina me te mar
me darje tupana
do ti gzohet zemra
ku do te shen nana

kqyrni kqyrni gra
kqyrni bukurit
bani be lulja
paska qel saksi

kush te ka thon moj lule
ala nuk je rrit
atij ju that goja
qe nuk paska dit

mos mi ndalni defat
tju shoh nena ne valle
me ju pa tu lujt
spa guhet me pare

mos mi ndalni defat
tju shoh nena ne valle
me ju pa tu lujt
spa guhet me pare

kqyrni kqyrni gra
kqyrni bukurit
gati behet lulja
paska qel saksi

kush te ka thon moj lule
ala nuk je rrit
atij ju thavt goja
qe nuk paska dit

kqyrni kqyrni gra
kqyrni bukurit
gati behet lulja
paska qel saksi

kush te ka than moj lule
ala nuk je rrit
atij ju thavt goja
qe nuk paska dit


Ky tekst u dërgua nga mirlinda salihi   Beni
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet