Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Një Gurbetqar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

ni gurbetqar larg ne gurbet
i shkruan dashuris se vet
une per ty do te vuaj
maksimum edhe pak muaj

ref
kur do te vij ne kosove
do ta ke unazen ne dore
spo du me jetu pa ty
ky esht plani im i ri

II
nje gurbetqar flet me bindje
dashurin ce ka ne vendlindje
cdo mengjez ce me zbardh
po i numroj ditet me ore

ref
kur do te vij ne kosove
do ta ke unazen ne dore
spo du me jetu pa ty
ky esht plani im i ri


Ky tekst u dërgua nga  Beni

Motrat Mustafa - Një Gurbetqar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Gurbetqar".
3. Video është e këngës "Një Gurbetqar", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:


Komente 0