Më mbaj mend (për 1 muaj)


Motrat Mustafa - Luni Teze, Luni Halla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luni Teze, Luni Halla".
3. Video është e këngës "Luni Teze, Luni Halla", por nuk këndohet nga Motrat Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Motrat Mustafa - Luni Teze, Luni Halla  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Këngë e albumit:

"Ah Dashni"

Komente

Asnjë Koment

12/11/2019

2019-11-12T17:00:01+00:00Nisen defat me knu nusen dasma ja ka nis
zoti shpis po i qel dyert mysafirt tuj prit
bija halla mesa teze gjitha jan tuj ardh
kadal nana në oborr o nga gzimi po qan

reff.
Hajde luni teze, hajde luni halla
po e martojm djalin let digjet mahalla
let digjet mahalla e le ti del flaka
se sonte e martohet o ky ILIR aga.

Sa u gzue nana sot per familje tvet
kan ardh prej gurbetit o
o vllaznia vet
sa u gzue baba sot per familje tvet
kan ardh prej gurbetit o
o vllaznia vet

reff.
Hajde luni teze, hajde luni halla
po e martojm djalin let digjet mahalla
let digjet mahalla e le ti del flaka
se sonte e martohet o ky ILIR aga.

Luni teze luni o në ritem tlodres
po e martojn djalin o djalin e motres,
luni halla luni luni edhe knoni
se djalin e vllaut sonte pe martoni.


Ky tekst u dërgua nga Shkupi
Më Shumë Këngë Nga Motrat Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet