Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Shala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  30
BIOGRAFIA: Motrat Shala është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Motrat Shala publikojnë albumin "Bij E Nanes"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentBij E Nanes (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Vllezerit Shala

Motrat Duhani

Motrat Hoxha

Motrat Bushi

Vellezerit Aliu

ETB 57

Bloody Soldierz

Cody

R.A.G

0290

Tags: Motrat Shala


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet