Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Shala - Para Syve Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Sonte gotat thehendhe lot e mi rrjedhin si lumtash un e kuptova gabimisht t´kam dashur un.

Para meje mos me dil kurr ne emer mos me thirr se m´ke vra ne zemer per nje tjter femer

Ref;
Para syve ti me mos me dil shko tash ti me tjetren se e ke me mir shko ti te ajo se je i lir e mu m´thuj lamtumir \x2

U ndam pergjithmon dhe nje gje shum mir e dise ti je i lindur ne ket jet qet besh trathti

Lot e mi ty kan met vra se me mu ke hy ngjynakurr n´ket jet un sdo ta fal dashuria ime e par
Para meje mos me dil kurr ne emer mos me thirr se m´ke vra ne zemer per nje tjter femer

Ref;
Para syve ti me mos me dil shko tash ti me tjetren se e ke me mir shko ti te ajo se je i lir e mu m´thuj lamtumir \x2

REF;


Ky tekst u dërgua nga  aLbiN

Motrat Shala - Para Syve
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Para Syve".
3. Video është e këngës "Para Syve", por nuk këndohet nga Motrat Shala.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Shala:


Komente 0