Më mbaj mend (për 1 muaj)


Mozzik - Veç Njo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veç Njo".
3. Video është e këngës "Veç Njo", por nuk këndohet nga Mozzik.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Mozzik - Veç Njo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  22

Këngë e albumit:

"Mozzart"

Komente

Asnjë Koment

14/06/2020

2020-06-14T19:12:26+00:00Shawty mos u nervozooooo
Une e ti jem njoooooo
Edhe vec ty tnjoh oooo
Edhe kurr nuk tlooooo

Shawty mos u nervozo o o o o o o
Une e ti jem njo o o o o o o
Edhe vec ty tnjoh o o o o o o
Edhe kurr nuk tlo o o o o o o (2x)

Amo pse je be me nerva
Prit se erdha
Ti e di se vec per ty me rref zemra
JOM I PIR?
por e di se ca po flas
mos ke frik se kudo nuk rreshqas
duart e mia jan krijuar
Ti ve pas vithe
qe shum vite skom pas si ty
E kto ndjenja zdu mu kry

Goc Tironse
Moj goc magjike
A me fal se smun me tpas ty mike
Je kam cmend cmend cmend cmend cmend
Mi ke mar krejt mend mend mend mend mend
Kur po lun me bel bel bel bel bel
O po mprek tash ntel ntel ntel ntel ntel
Ooo le tdel ku tdel tdel tdel tdel tdel
Parajs e bane ket ferr ferr ferr ferr ferr
Prej meje ski kurr sherr sherr sherr sherr sherr
Per kete arsye vetem qetsohu

Shawty mos u nervozooooo
Une e ti jem njoooooo
Edhe vec ty tnjoh oooo
Edhe kurr nuk tlooooo

Shawty mos u nervozo o o o o o o
Une e ti jem njo o o o o o o
Edhe vec ty tnjoh o o o o o o
Edhe kurr nuk tlo o o o o o o (2x)

Yaaaa, n’sa shume femra kam kaluar
Vetem te ti, jam rehatuar
Pllumbi im ti je e bekuar
E vetem per mua ti je derguar
Ca po bon bon bon bon bon
Hajde po t’pres nballkon kon kon kon kon
Hajde puthe shpirtin ton ton ton ton ton
Kurr zdo jesh pishmon mon mon mon mon mons
Une e di qe ty t’shqetson son son son son son
Mos jom me tjeter kon kon kon kon kon
E di qe kam keq n’profesjon sjon sjon sjon sjon sjon
Po ti po m’plotson son son son son son
E vetmja drog qe mrzon mrzon mrzon mrzon mrzon
Edhe nuk mbon dom dom dom dom dom
Ishe ti
Je ti
Do ngelesh ti gjithe jeten

Shawty mos u nervozooooo
Une e ti jem njooooooo
Edhe vec ty tnjoh ooooo
Edhe kurr nuk tlooooo

Shawty mos u nervozo o o o o o o
Une e ti jem njo o o o o o o
Edhe vec ty tnjoh o o o o o o
Edhe kurr nuk tlo o o o o o o (2x)


Ky tekst u dërgua nga KinguKartolina (2)

14
77

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Mozzik:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet