Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mr. Pm

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
(1990-2020)  
  • Emri i Vërtetë:
  • Pajtim Mexhuani
BIOGRAFIA: Mr. Pm është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 18 Shtator 2017, Mr. Pm publikon videoklipin "Move (Team Albania)", në bashkëpunim me Pre$s. Më datë 6 Janar 2018, Betru, MR.PM, PureV & Mottz publikojnë videoklipin "Loja Ndryshoj". Më datë 7 Korrik 2018, BeTru & Mr. PM publikojnë videoklipin "Jeta"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Big Night

Mistiku

I2rejt

Ex Wolf

Fajt

Arbër Kurtaj

Escobars

Rascom

Baba Trodon

Mali G

Tags: Mr. Pm, Pajtim Mexhuani


Komente mbi këtë artist