A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Mr Rez - Inna Di Dance (Remix)  (Feat. Vesa Luma & Big Basta)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/09/2016

2016-09-21T19:00:07

Featuring

Vesa Luma

Featuring

Big BastaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Inna Di Dance (Remix)" kënduar nga Mr Rez.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mr Rez i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019