Mr.Trimi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  8
  • Emri i Vërtetë:
  • Leutrim Demcanaj
  • Vendlindja:
  • Gjakove 
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Mr.Trimi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Leutrim Demcanaj ose Mr.Trimi filloi ne vitin 2004 te mirret me Hip Hop ne at koh veq me texte u mirr sepse kushtet e vshtira jan kan per te incizuar ndo nje kang, pastaj ne vitin 2006 ja nisi te inczoj DEMO dhe pat sukses me taletin e vet, mandej vitin 2007 Mr.Trimi vendosi qe ta merr Hip Hop-in seriozisht dhe i bani disa kang profesionale si kanga ''N'Pauzim'' ''Mr.Trimi ft. K-Lay & Agresioni - Remember'' me kto kang ke i knaqun pastaj ne vitin...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Twitter

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

D-Komit

Liil Craizy

Miril

Anonimos

Liberian Selimi

Rascom

ZeeroMan

Anestezioni

Ex King

Overlord


Tags: Mr.Trimi, Mr. Trimi, Leutrim Demcanaj

Krijo Një Kartolinë