TEKSTESHQIP

Mr.X
Hot Season
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hot Season" kënduar nga Mr.X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti vjen para publikut bukur edhe me një klip muzikor, i cili u publikua me datë 27 Maj 2015.