Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mr X është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Maj 2014, Mr X merr pjesë në Top Fest 11 me këngën "Dashuri E Paharruar". Më datë 27 Maj 2015, Mr.X publikon videoklipin "Hot Season". Më datë 16 Qershor 2015, Mr X publikon videoklipin "Party". Më datë 28 Nëntor 2015, Mr X publikon videoklipin "S'e Bojna Si Ti". Më datë 18 Prill 2016, Mr X publikon videoklipin "Bone Veç Per Mu", në bashkëpunim me Leuname. Më datë 29 Dhjetor 2016, Redioni publikon videoklipin "Kacurrelja Lalit",...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Natra

I Panjohuri

Dora

Ralien

Albo 06

Fida

Lil Erdi

Fabiani

J.B.

GRD

Tags: Mr X, Mr.X, Mr. X


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet