TEKSTESHQIP

Mr X
La Merde
Lyrics
(Feat. Lodo)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "La Merde" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Nuk mund të ishte ndryshe, ndaj projekti erdhi i finalizuar tek ne i përpunuar artistikisht me anë të një videoklipi, i cili u publikua më 21 Mars 2018.