TEKSTESHQIP

Mr X
One Shot
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "One Shot" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti muzikor është prezantuar para publikut i plotësuar me klip muzikor, i cili u publikua me datë 5 Tetor 2018.