TEKSTESHQIP

Mr X
Anonim
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Anonim" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për ti dhënë gjithçkaje më shumë atmosferë, ky produkt muzikor është përcjellë në tregun e gjerë të muzikës i përpunuar nga ana vizuale edhe me anë të një klipi muzikor, i cili u publikua me datë 9 Qershor 2019.