TEKSTESHQIP

Mr X
Madame
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Madame" kënduar nga Mr X.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Siç është bërë tashmë traditë, projekti u lansua tek audienca i kompletuar me shije me anë të një klipi muzikor, për të cilin është bashkëpunuar me MAX Production. Videoklipi u publikua me datë 11 Gusht 2021. Muzika e këngës është kompozuar nga Resto Beats, tekstin e krijoi vetë këngëtari, ndërsa produksionin audio e përgatiti 5Mcrecords.