Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mthirrin Demokrat

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Gentian Gjonaj
BIOGRAFIA: Mthirrin Demokrat është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 30 Gusht 2015, Mthirrin Demokrat publikon videoklipin "E Drama", në bashkëpunim me Amario....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

J.B.

Black-Eagle

V-Ton

Lony

Ralien

Dashoni

Lil Erdi

Natra

Gjaksori

Luxhi


Tags: Mthirrin Demokrat, Gentian Gjonaj

Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet