Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Muaad

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
 • Emri i Vërtetë:
 • Muad Gashi
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 28 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Luani ♌
BIOGRAFIA: Muaad është një këngëtar i njohur. Jeton ne Prishtinë. Më datë 25 Shkurt 2012, Muaad publikon videoklipin "Maje N'men". Videoklipi u prodhua nga Pulla. Më datë 15 Maj 2012, Muaad publikon videoklipin "What's Up". Më datë 16 Maj 2012, Muaad publikon videoklipin "Shko Tash", në bashkëpunim me Simpatico. Më datë 21 Korrik 2012, Muaad publikon videoklipin "She's Mine". Më datë 9 Shkurt 2013, Muaad publikon videoklipin "Mos U Kthe". Më datë 4 Maj 2015, Muaad publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Krayzie Xia

Trim Jakupi

Kasso

Jashar Hoxha

Armend Sherifi

Shqipran Maliqi

Besart Halimi

Papushi

Napoleon

Deba

Tags: Muaad, Muad, Muaad Gashi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet