Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muaad - We Come Again (Feat. Simpatico)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


We Come Again
Arbas sound

Muaad
Sa her keni mem pa nen stop un bi hit n'prishtin
Ku o veni e din ku lezet qdo dit
kur um sheni n;qytet e din qe une jom High
asnjo sen e boni si une ..
kush kush kush e bon ma mir
..
deri sa po afrona nbin prshtin pritna se po vijm
sot ju erdha sikur .. secilen her ju vi ma fresh
maj nmen tash komnet MUAAD ..

prap jeni me mu se dini kur vin e boj qysh du
kur une boj hit i rrxoj kur du
mos e bo at se muj met lenduu
se shum moti e boj ket sh* tash edhe unik
.. ku qendorj jam super lig
...

Sonte bojna show e bojm ne ket flow
prishtin yes we go
..


Ky tekst u dërgua nga  loraloraMuaad
Publikimi: 24/09/2012


Muaad - We Come Again
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "We Come Again".
3. Video është e këngës "We Come Again", por nuk këndohet nga Muaad.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muaad:


Komente 0