Muff T
Muff T

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}Biografia

BIOGRAFIA: Muff T është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 1 Prill 2022, Muff T publikojnë videoklipin "Nënshkrim". Kënga vjen e realizuar në të gjithë komponentët e saj nga vetë Muff T....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0