A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Muharem Ramaj

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Muharem Ramaj is a singer and instrumentist of Southern Albania Traditional music. Më datë 19 Nëntor 2018, Muharem Ramaj publikon videoklipin "Kenge Per Nenat"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Sulo Latifi

Tiku I Permetit

Vathi Fejza

Polo Nexhipi

Samiu I Plugut

Ramadan Kllorgji

Cen Noreci

Pellumb Plaka

Cim Turtulli

Altin Marra


Tags: Muharem Ramaj, Muharrem Ramaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019