Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Muharrem Ahmeti

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  286
  • Vendlindja:
  • Oher 
BIOGRAFIA: Muharrem Ahmeti është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno, tallava dhe popullore dasmash. Karrieren e tij si kengetar e nisi shume i ri sepse qe ne femijeri kengen tallava e adhuronte. Filloi qe te shkonte ne ahengje, dasma dhe keshtu u be i "famshem". Ai aktualisht eshte i martuar dhe ka femi. Muharremi tani karieren e tij e vazhdon ne Shqiperi dhe atje eshte bere i famshem. Ai ka patur nje femijeri te veshtire, por fale muzikes se tij, tani eshte shume mire. Lindur ne Maqedoni, ne moshen 8-vjecare, doli ne treg me albumin e tij te p...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

5 🔥🔥

Shto profile

zyrtareOj Prishtinalike (Dridhe Belin) (2013)

Aferdita (2004)

Fejesa (1999)

Moj Katile Ca Me Ke Bo

Meli Meli

Me Mysafirë

Eja Eja

Mihone

Zemra Ime

Vetem Harem


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Agron Berisha

Aziz Murati

Zyber Avdiu

Selami Kolonja

Hidaver Osmani

Nazmi Belica

Berkan

Adnan Daci

Tuli Goa

Agim Poshka


Tags: Muharrem Ahmeti, Muharem Ahmeti

Muharrem Ahmeti në Kartolina:

Të Gjitha Kartolinat

Krijo Një Kartolinë


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet