Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Muharrem Ahmeti - Ishalla

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ishalla".
3. Video është e këngës "Ishalla", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Ishalla  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

31/03/2012

2012-03-31T03:46:44+00:00kjo unaza pa gjerdan do ti blej per dashuri
mos i do te dyja bashk,
vetem njona ska kuptim
me kerkove gjith dynjan
esht e jotja ta dish mir
qfar kam dasht ti mi ke dhon
ta kam thon qe ne fillim

ref: ishalla nuk po bjen shi
kur te vi tek ti me tmar
mos ke krujt tengjere ti
a me vdek a me u lag(2x)

ti kam ble te gjitha vash
tkam harru me tble shami
kur te dalësh ke me qa
se ti fshi dy syt e zi
me kerkove gjith dynjan
esht e jotja ta dish mir
qfar kam dasht ti mi ke dhon
ta kam thon ce ne fillim

ref: ishalla nuk po bjen shi
kur te vi tek ti me tmar
mos ke krujt tengjere ti
a me vdek a me u lag(4x)


Ky tekst u dërgua nga  valbona
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet