Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Muharrem Ahmeti - Ah Lili Lili
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Lili Lili".
3. Video është e këngës "Ah Lili Lili", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Ah Lili Lili  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/07/2013

2013-07-13T12:42:59+00:00je me naze e lastuar tiiii
nje femije goce ja ka lon
si ti thon per ne te dy
per nje fjal por mo tverbon ti
si ti thon per ne te dy
per nje fjal por mo tverbon ti

Ref: a sa te dua goce lastuar
kaqurrellat kur tingrojn
ah lili lili floket e tua
ata syt cka tmi nbullojn(2x)

nuk ka tjeter goc si flokt e tuuuuaaaa
edhe buzet kan mar si qershi
nje unaz me emrin tond
e kam rrujt goc per ty
nje unaz me emrin tond
e kam rrujt goc per ty

Ref: a sa te dua goce lastuar
kaqurrellat kur tingrojn
ah lili lili floket e tua
ata syt cka tmi nbullojn(4x)


Ky tekst u dërgua nga Driton
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë