Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Ti Vajze E Shkollume Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

2x
Ti vajze e shkollume e une katundar
Ky qenka sebepi qe ne jemi nda

Ref:2x
Na lidhi dashnia na ndau xhelozia
Besen qe e patem na prishi largesia
2x
Ishim pak te ri e ndoshta gabuam
Qe ne ashiqare dashunine e quam

Ref:2x
Na lidhi dashnia na ndau xhelozia
Besen qe e patem na prishi largesia


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti

Muharrem Ahmeti - Ti Vajze E Shkollume
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Vajze E Shkollume".
3. Video është e këngës "Ti Vajze E Shkollume", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0