Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Emine Emine Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  7

Nje shprazti zemer kam aman emine prej at here kur u ndam shpirt moj emine.. Nje shprazti ne zemer kam aman emine prej at here kur u ndam shpirt moj emine emine emine amon emine emine emine shpirt moj emine emine emine amon emine emine emine shpirt moj emine pata yll qe po ndriqon amon emine pata zog qe po kendon shpirt moj emine pata yll qe pondriqon amon emine pata zog qe po kendon shpirt moj emine emine emine amon emine emine emine shpirt moj emine emine emine amon emine emine emine shpirt moj emine emrin tend ta kom kendu amon emine ndoshta kshtu ka me u sheru shpirt moj emine emrin tend ta kom kendu amon emine ndoshta kshtu ka me u sheru shpirt moj emine


Ky tekst u dërgua nga Nasuf

Muharrem Ahmeti - Emine Emine
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Emine Emine".
3. Video është e këngës "Emine Emine", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0