Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Qik Kalova Rruges Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

cik kalova rruges sate
pash dasmoret tuj vallzu
s'desha syve me ju besu leleeee
aj se sot nuse jejeje tuj shku(2x)

qysh ke muj moj fanatik
ket dashnorit me ja ba
qyshe je bo razi moj zemer
prej meje me u nda

reff:(2x)

m'ke ranu
sa shume me ke ranu
kurr t'kam pa ne der
se nuse je tuj shku

pak se e bona qik per veti
po ti tjetrin ke ndigju
ka me te vra e mira ime
ket nuk duhesh me haru(2x)

qysh ke muj moj fanatik
ket dashnorit me ja ba
qyshe je bo razi moj zemer
prej meje me u nda

reff:(2x)

m'ke ranu
sa shume me ke ranu
kurr t'kam pa ne der
se nuse je tuj shku


Ky tekst u dërgua nga Gulu

Muharrem Ahmeti - Qik Kalova Rruges
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qik Kalova Rruges".
3. Video është e këngës "Qik Kalova Rruges", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0