Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Eja, Eja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

kur me pyet per dashni kur e din ti qe per ty kur me pyet per dashni kur e din ti qe per ty
pse nuk don ti me m'shiku nuk dihet a je zemru

reff:
eja eja me u pajtu mos gabo ti me mu eja eja me u pajtu mos gabo ti me mu nuk kam pas nuk kam dit hileqare sikur ty zgjata doren me u pajtu ket dashni sdu me m'mbaru

sa te pash po s'kisha fat ne te dy dashni me bo sa te pash po s'kisha fat ne te dy dashni me bo
eja te lutem me u bashku se un vetem ty te du

ref:
eja eja me u pajtu mos gabo ti me mu eja eja me u pajtu mos gabo ti me mu nuk kam pas nuk kam dit hileqare sikut ti zgjata doren me u pajtu ket dashni s'du me mbaru(2x)


Ky tekst u dërgua nga Gulu

Muharrem Ahmeti - Eja, Eja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eja, Eja".
3. Video është e këngës "Eja, Eja", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0