Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Luj Kerce Moj Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


2x:
Me ktu kpuc te nalta
Me fustan per toke
Nderr qika ma e mira
ne valle te koke

Ref 2x:
Luje kce moj Zemer
Ne gishta e themer
Per veq teje sonte
s'lun mir askush tjeter

Nuk paska moj fajde
Ti pa hi ne valle
Tallava tuj lue
Krejt ke me kalle

Ref 2x:
Luje kce moj Zemer
Ne gishta e themer
Per veq teje sonte
s'lun mir askush tjeter


Ky tekst u dërgua nga bigjen

Muharrem Ahmeti - Luj Kerce Moj Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luj Kerce Moj Zemer".
3. Video është e këngës "Luj Kerce Moj Zemer", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0