Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Ngoni Shoke Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


mos kujtoni shok se mu ka marr zani e po ju knoj lej si majkell xheksoni ellaa)2x aaa alellelj leljeejj llej zemra po me qan e ella alelljeleljejeje zemra po me qan e .
pse ju qani shok ju knoj nanen time a jo me ka non po rritem me mendime aleljejej lleelelelelelelle zemra po me qane e allaelleejejejelellele zemra po em qan ee jeleeeeeejellllllllllllllllllll lelelelelele i knoj xhejos me vullnet i knoj motrat me vullnet si nga adelajda kur mos i harruan zotit lejelejjelejeje opa ella ellaa ella ellaa eeealelel lej lejj lejj zemra po me qan)2x


Ky tekst u dërgua nga  loqka

Muharrem Ahmeti - Ngoni Shoke
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ngoni Shoke".
3. Video është e këngës "Ngoni Shoke", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0