Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Qka U Bame Ty Dashni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

hej heej
dashuro sa je e re moj
te kam than te kam than
dil se tpret jarani mos u ban pishman

2x

falja moj lulet falja
falja zemren djalit
mos e le te flase moj
jarani prej mali
falja moj lulet faljaaaa

hej heeejj
luj me syrin me at vetull si gajtan,si gajtan
dil nsokak se ta kam ble moj ni gjerdan

2x

falja moj lulet falja
falja zemren djalit
mos e le te flase moj
jarani prej mali,
falja moj lulet faljaaaa

hej heejj
dil let flasin shoqet lule per inat,per inat
dil mos e le tpret jarani dit e nat

2x

falja moj lulet falja
falja zemren djalit
mos e le te flase moj
jarani prej mali
falja moj lulet faljaaaa


Ky tekst u dërgua nga  dinaa

Muharrem Ahmeti - Qka U Bame Ty Dashni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qka U Bame Ty Dashni".
3. Video është e këngës "Qka U Bame Ty Dashni", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0