Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Muharrem Ahmeti - Sa Pa Fat
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Pa Fat".
3. Video është e këngës "Sa Pa Fat", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Muharrem Ahmeti - Sa Pa Fat  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

28/10/2012

2012-10-28T19:46:20+00:00Sa pa fat
paskam qen
pse u linda shokt e mi
nje dashni e pata nzemer
shkoj ajo ma shkatrroj tere jeten

2x
Ejani ooo shokt e mi
ajt ma hiqni ket merzi
mbushni gotat me raki
ndoshta e harroj ket dashuri

I shiqoj shokt e mi
gjith jan t'lumtur n'dashuri
pse m'denoj kjo perendi
me kaloj jeta me raki

2x
Ejani ooo shokt e mi
ajt ma hiqni ket merzi
mbushni gotat me raki
ndoshta e harroj ket dashuri


Ky tekst u dërgua nga Medina
Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë