Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Tuke Manga Rovana Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Tuke me kaj rovav
tuke ma kaj merava
tuke me kaj rovava
tukr i kam lie
tuuuke me ramav me tuke
rodavav me tuke
tuke i kam lie

ref.
mangava tut
mangava tire jaka
mangava tut tire balla
sa so manglan tu mandar
tuke me kaj kergova leeejjjjjjj
lee lee lee aleee leeee leee
laji jalee leee lee leee

Ky tekst u dërgua nga ZojaaPublikimi: 30/09/2011


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0


Muharrem Ahmeti - Tuke Manga Rovana
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tuke Manga Rovana".
3. Video është e këngës "Tuke Manga Rovana", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.