Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Ahmeti - Një Vajzë Të Bukur E Kam Dashtë Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nje vajz te bukur e kam,pas me gjith zemer
Ekam dasht ajo iku ne vetemi ai
Thoj kesaj dashuri2x
Nuk e di moj pllubesha ime
At gabim amund ta fali2x
A e bere me qellim apo ty te dergoj djalli2x


Ky tekst u dërgua nga orhan maliqi


Nuk kemi video për këtë këngë.
Muharrem Ahmeti - Një Vajzë Të Bukur E Kam Dashtë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Një Vajzë Të Bukur E Kam Dashtë".
3. Video është e këngës "Një Vajzë Të Bukur E Kam Dashtë", por nuk këndohet nga Muharrem Ahmeti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Ahmeti:


Komente 0