Më mbaj mend (për 1 muaj)

Muharrem Qena - Shiqimi Yt Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vashë për ditë t’shoh si m’shiqon
Shpesh kam dashtë me t’u afru
Dhe tash guximi m’mungon
Me dy durt me t’përqafu
Edhe tash guximi m’mungon
Me dy durt me t’përqafuuuu
(ooo oooo oooo)
Edhe tash guximi m’mungon
Me dy durt me t’përqafu

Përditë me t’pa me t’shiju
Prej së largu kush sm’ndalon
Shiqimin tand du me jetu
Pamja jote m’ledhaton
Shiqimin tand du me jetu
Pamja jote m’ledhaton
(oooo oooo oooo oooo)
Shiqimin tand du me jetu
Pamja jote m’ledhaton

(ooooo ooooo oooooo oooooo)

A thu vajza do na vjen naj ditë
Me ty të jem n’përqafim
Dhe këtë brengë jashtë me qitë
Dhe ta bajm një jetë me gzim
Dhe këtë brengë jashtë me qitë
Dhe ta bajm një jetë me gzim
(oooo oooo oooo ooo)
Dhe këtë brengë jashtë me qitë
Dhe ta bajm një jetë me gzim


Ky tekst u dërgua nga (c) Qena

Muharrem Qena - Shiqimi Yt
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shiqimi Yt".
3. Video është e këngës "Shiqimi Yt", por nuk këndohet nga Muharrem Qena.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Muharrem Qena:


Komente 0