Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Murat Gjoniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  19
BIOGRAFIA: Murat Gjoniku është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Më datë 4 Gusht 2011, Murat Gjoniku publikon videoklipin "Shume Gabova", në bashkëpunim me Xhoi. Më datë 18 Gusht 2012, Murat Gjoniku publikon videoklipin "E Bukur Si Flori". Në vitin 2012, Murat Gjoniku publikon albumin "Zemra Zemrën E Kërkon" Më datë 12 Shkurt 2013, Flora Gashi & Murat Gjoniku publikojnë videoklipin "Vendi I Vjeter". Më datë 2 Prill 2013, Murat Gjoniku publikon videoklipin "Ti Vetem Ti". Më datë 2 Prill 2013, Mur...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareLive (2014)

Jan Nda Zemrat (2013)

Zemra Zemrën E Kërkon (2012)

Bekim E Murat Gjoniku


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Ali Gërguri

Shkelqim Kola

Avni Mehmeti

Arif Murati

Sokol Koçi

Fadil Aziri

Duchi

Granit Hyseni

Fatmir Elezi

Meti (Muhamet Berbatovci)

Tags: Murat Gjoniku, Murat Gjorniku, Murat Gjurniku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet